Menu Zamknij

Zastępstwa SP8

PIĄTEK – 24.05.2019
lekcja opis zastępca
ANETA RACZYŃSKA
6 1 ASP – eduk. wczesn, 8 M. OŚCIK
BEATA JAKUBIK
2 2 DSP – eduk. wczesn, 31 D. JAKÓBCZYK
3 2 DSP – eduk. wczesn, 31 M. OŚCIK
4 2 DSP – eduk. wczesn, 31 A. MOŁDRZIK
IZABELA GOEBEL
1 3 BSP – eduk. wczesn, 20 A. FILUS
2 3 BSP – eduk. wczesn, 20 A. FILUS
3 3 BSP – eduk. wczesn, 20 W. DYTKO
4 3 BSP – zaj_komputer, 40 A. FILUS
KATARZYNA CHROŃ
3 4 CSP – j.polski, 47 K. MROZEK
5 4 FSP – j.polski, 49 M. KOŁODZIEJ
6 4 DSP – j.polski, 49 E. KOSIK
7 4 ESP – matematyka, 46 B. KOWALIK
JOANNA SŁAWIŃSKA
2 5 ESP – j.polski, 47 M. MALCHEREK
5 5 ASP – matematyka, 46 B. KOWALIK
6 5 FSP – muzyka, 16 M. SROCZYŃSKA
KATARZYNA CICHOŃ
2 5 FSP(2) – j.angielski, 28 K. MOJ-GIZA
3 4 ESP – matematyka, 46 B. KOWALIK
4 4 BSP(2) – j.angielski, 47 K. MOJ-GIZA
KATARZYNA OSTROWSKA
3 5 DSP(2) – j.angielski, 16 K. MOJ-GIZA
4 4 BSP(1) – j.angielski, 47 K. MOJ-GIZA
5 4 DSP – technika, 16 M. MALCHEREK
BOŻENA KOWALIK
5 4 ESP – j. angielski, 47 K. MOJ-GIZA
WIESŁAW MARCINKOWSKI
5 4 CSP – wf, SK8 M. LEROCH
ANNA ZAWISZA
1 2 DSP – Uczniowie przychodzą później
3 5 CSP(1) – wf, SG1 T. RUSZ
4 4 ESP(1) – wf-pływanie, B3 M. LEROCH
6 1 CSP – wf, SK8 A. FILUS
7 5 FSP(1) – wf-pływanie, B1 A. SALA
8 4 DSP – wf, 8SG1 D. PASEK
KAROLINA CICHOŃSKA
4 4 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 A. SITKIEWICZ
5 4 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 A. SITKIEWICZ
6 1 ESP(2) – wf-pływanie, B2 A. SITKIEWICZ
8 5 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 A. SITKIEWICZ
9 5 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 A. SITKIEWICZ
LESZEK MAŁYSZEK
4 4 ASP(1) – PŁYWANIE, B1 A. SITKIEWICZ
5 4 ASP(1) – PŁYWANIE, B1 A. SITKIEWICZ
MATEUSZ MIODOŃSKI
2 2 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 G. ZAWOJEK
3 2 ASP(2) – PŁYWANIE, B2 G. ZAWOJEK
4 4 ESP(2) – wf-pływanie, B4 G. ZAWOJEK
7 5 FSP(2) – wf-pływanie, B2 A. SITKIEWICZ
ANNA NOWARA
7;8;9 5 CSP(1) – Uczniowie zwolnieni do domu
ALAN POLOK
1;2;3 4 BSP(2) – Uczniowie przychodzą później
7;8;9 5 CSP(2) – Uczniowie zwolnieni do domu
po lekcji miejsce zastępca
0 SG/H K. OSTROWSKA
1 1P1 AGNIESZKA FILUS
1 P1 SABINA FRANKOWSKA-ZIĘCINA
1 2P2 MARTA KMIEĆ
1 SG/H ANNA MOŁDRZIK
2 1P1 MAGDALENA OŚCIK
2 2P2 BOŻENA KOWALIK
2 1P2 ANNA MOŁDRZIK
3 P1 ANETA RACZYŃSKA
3 4Ep MAŁGORZATA LEROCH
3 4Ap ADAM SITKIEWICZ
3 BaN GRZEGORZ ZAWOJEK
3 SG/H DAMIAN PASEK
4 2P2 MAGDALENA MALCHEREK
4 4Eo MAŁGORZATA LEROCH
4 BaN/H GRZEGORZ ZAWOJEK
5 2P1 ROMANA JAKUBCZYK
5 1P1 WOJCIECH DYTKO
5 BaN ADAM SITKIEWICZ
5 4Ao KSENIA MROZEK
6 P1/S AGNIESZKA FILUS
6 4Fp JOANNA FIGURSKA-STANCHŁY
6 5Fp MAGDALENA WILK-KONIECZNA
7 2P12 BOŻENA KOWALIK
7 H KATARZYNA MATURA
7 5Ap MARTA SROCZYŃSKA
7 BaH ARTUR SALA
8 SG/H DAMIAN PASEK
9 BaN ADAM SITKIEWICZ